Od 10 lat działa w sieci tworząc materiały o grach. Założył pierwszy polski serwis poświęcony Nintendo Wii – „WiiStudio”. Później przez wiele lat związany ze sceną Nintendo DS, współtwórca serwisu „DeeSowiec.INFO”. Związany od dawna z polską sceną fanów Pokemon, swojego czasu administrator największego polskiego forum „Pokemon Polska”, współtworzył także materiały na „Forum Revival”.
Nie czarujmy się, Matt jest w grupie, bo ktoś musi trzymać projekt w ryzach 🙂 Nie cierpi gier multiplayer, ale ciągle w nie gra. Żądny nowości, z nostalgią wspomina czasy pierwszego PlayStation. Łeb na karku, niecodzienne komentarze na bieżące tematy i sypane z rękawa suchary czynią go dosyć osobliwą personą w naszym zespole.
Smaczny na co dzień jest grafikiem i web designerem, a wieczorami streamuje – nie tylko gry, ale i boczne projekty w oparciu o pomysły widzów. Czasem jeszcze wierzy, że będzie pro playerem w takie gry jak Overwatch i League of Legends… największą zabawę jednak daje mu odkrywanie nowych tytułów oraz gier indie. Nie ma co się ograniczać – prawdziwe perełki często są dostępne na wyciągnięcie ręki, a jego celem jest pokazanie ich wam!
Wiking Ragnar, prywatnie Dawid, to wytrawny łowca polujący na ciekawe tytuły te nowe jak i stare. Bardziej skoncentrowany na single jednak nie straszne mu gry multi. Od dziecka zapalony gracz. Jest wymagający, lubi gdy rozgrywka jest trudna. Zawsze stara się grać na najwyższym poziomie trudności. Od ponad roku postanowił podzielić się swoja pasją i doświadczeniem prowadząc kanał. Zaprasza wszystkich lubiących luźne gadki ale także poważne tematy.
Maciej, Ten Maciej trafił do grupy, bo ma fajnego wąsa, a tak na serio pracuje w gamedevie i wszyscy liczyli na darmowe klucze i spotkania ze sławami branży gier. Przeliczyli się. Skacze po grach, od casualowych multików po hardcorowe RPG, rzadko kończy jakikolwiek tytuł. Sam jest nieśmieszny, ale nadrabia śmiesznymi znajomymi, kotem i głossem zza kadru.
Otwarty i pozytywnie nastawiony do ludzi, nie ma w zwyczaju nikogo obrażać, lubi czasem pożartować, także nie wszystko co mówi proszę traktować poważnie. Streamy traktuje jako Hobby i piękną przygodę, nie zależy mu na zasięgach, wyświetleniach czy wybiciu się, tylko na dobrej zabawie i kontakcie z ludźmi.
Mama Marcina od urodzenia zamiast karmić go kaszką, kazała mu grać w FPS-y i skończyło się to tak, że do dziś gra we wszystko co posiada celownik i zwiększone obrażenia za ustrzelenie headshota. Były zawodnik SK Gaming Overwatch, który próbował również swoich sił w komentatorce. Wciąż wierzy że gry AAA mogą być dobre a potem i tak żałuje pre-orderów i najważniejsze ma dwa koty co wpadają na streama.
Gracz od dziecka, który pamięta jeszcze czasy Commodore 64. Niegdyś redaktor serwisu arhn.eu, potem pracował w gamedevie, a nawet liznął komentatorkę Rocket League. Zawsze pozytywnie nastawiony do ludzi. Streamy dla niego to hobby. Większość czasu zagrywa się w gry multiplayer, chociaż dobrym singlem też nie pogardzi.
Wychowany w fandomie Pokemon, by po latach zostać Pierwszym Alolańskim Mistrzem i służyć nauką oraz poradą dla młodych adeptów nie tylko gier, ale także karcianki Pokemon. Administrator serwisu Pokemon Valhalla i założyciel serwisu WAW Pokemon. Pracuje dla serwisu AntyGaming, ale na co dzień zajmuje się zupeeeeeeełnie czymś innym. Ogromny fan serii Kingdom Hearts i Stevena Universe. Bardzo ceni sobie interakcje z widzami.
Hejka! Jestem Konrad, ale w internecie głównie znany jestem pod nickiem Kondyss. Streamowaniem zajmuję się już od czerwca 2016 roku. Na swoim kanale często pokazuję nowe taktyki i tricki, które pozwalają konkurować na najwyższym poziomie w rankingach. Obecnie najwięcej pojawia się Overwatcha i Diablo 3, gdzie staram się osiągać najwyższe wyniki w tabeli. Od zawsze byłem też maniakiem przygodówek, więc zazwyczaj ogrywamy je na streamie w najbliższym czasie po premierze. Jeśli chcesz spędzić czas w miłej atmosferze i poznać najskrytsze tajemnice z ulubionych gier, wpadnij pogadać!
Quong, to zapalony gracz od dziecka tj czasów świetności Amigi. Wychował się na takich grach jak The Settlers, Baby Jo, Superfrog czy Dynablaster. Grywał dużo, choć dziś graczem stał się nieco bardziej casualowym. Refleksu i zręczności to on nie ma za wiele, więc jeśli szukasz miejsca, w których nie liczą się skille a raczej dobre towarzystwo to jego kanał to miejsce dla Ciebie. Miłośnik przede wszystkim RTSów i RPGów ale lubi ogrywać również inne gatunki. Na swoim kanale prezentuje gry starsze, ponieważ na chwilę obecną technologia nie pozwala mu na więcej. Od niedawna zakochany w soundtrackach na winylu. Quong serdecznie zaprasza!