www.dobrestreamy.pl

DobreStreamy.pl to projekt zrzeszający merytorycznych streamerów, którzy swoją postawą propagują pozytywny wizerunek graczy i angażują widzów do tworzenia wspólnej, aktywnej społeczności opartej na zaufaniu i wiarygodności. Wspieramy się nawzajem i dbamy o to, by stworzyć wspólne miejsce dla widzów, którzy szukają nowych twarzy i transmisji wysokiej jakości.

Jesteśmy naturalni i autentyczni, a transmisje rozgrywek sprawiają nam nieziemską radość. Nie jesteśmy projektem komercyjnym. Nie powstaliśmy po to, by zarabiać miliony monet za akcje z partnerami. Poświęć sekundę i sprawdź, kto wchodzi w skład Dobrych Streamerów, zaobserwuj nasze kanały i weź czynny udział w tworzeniu przyjaznej społeczności, która szuka rozrywki na poziomie.

śledzących na twitch.tv

wyświetleń kanałów

lat doświadczenia w branży gier

facebook.com/dobrestreamy
twitter.com/@dobrestreamy

Sprawy organizacyjne, współpraca:
kontakt

Redakcja portalu:
listva

Materiały prasowe:
media

Informujemy, że członkowie kolektywu DobreStreamy kontaktują się używając wyłącznie adresów pochodzących z domen *.dobrestreamy.pl lub poprzez odpowiednie konta z serwisów społecznościowych wymienionych w ramach tego portalu. Wszelkie wiadomości z innych adresów nie są naszego autorstwa i nie bierzemy odpowiedzialności za ich treść i za wszelkie kroki podjęte w związku z nimi. Prosimy w miarę możliwości o raportowanie nam wszelkich prób podszycia się pod członków kolektywu.

Skontaktuj się z nami!

13 + 1 =

Korzystanie z formularza korespondencji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień Umowy o powierzeniu danych osobowych.