Rozpocznij współpracę z Dobrymi Streamami

Polski gaming to branża o nienasyconym potencjale. Widzowie na streamach to klienci wymagający ale wierni. Jeśli raz przekonają się o jakości marki z chęcią będą do niej wracać. To tworzy świetne pole do promocji w różnych interaktywnych formach. Dobre Streamy zrzeszają streamerów o nienagannej renomie, którzy w profesjonalny sposób są wstanie zaprezentować produkt swojemu gronu odbiorców.

Jak się rozwijamy?

W aspekcie rozwoju chcemy zdobywać nowe doświadczenia poprzez eksperymentowanie z contentem, crossowanie się i zorganizowane działania wewnątrzgrupowe – np. turnieje. Istotne jest również organizowanie wspólnych eventów (np. charytatywnych, partnerskich, tematycznych), co jest doskonałą okazją do ekspozycji grupy, naszych członków oraz pozycji na polskim rynku streamerskim. Ważnymi są również naturalna wymiana doświadczeń oraz wiedzy wewnątrz grupy.

Do czego dążymy?

Dążymy do tego, aby stać się najbardziej rozpoznawalną – a przy tym niekomercyjną – grupą na polskim Twitchu. Oznacza to zgraną ekipę zrzeszającą unikalnych i charyzmatycznych streamerów, którzy budują renomę i dobry wizerunek grupy nie tylko w świecie komercyjnym, ale również wśród pozagrupowej społeczności.

Na czym się skupiamy?

Swoje działania ukierunkowujemy na integrowanie oraz budowanie pozytywnej społeczności – ostoi “normalności” dla tych, których odrzuca toksyczność i agresja dzisiejszego świata. Dlatego priorytetem jest stronienie od sztuczności i pogoni za łatwymi pieniędzmi, które szkodzą wizerunkowo. Zamierzamy tworzyć unikalny content, z którym mogą utożsamiać się również osoby spoza grupy.

?

Wspieramy się nawzajem

Dbamy o to, by stworzyć wspólne miejsce dla widzów, którzy szukają nowych twarzy i transmisji wysokiej jakości.

Jesteśmy naturalni i autentyczni, a transmisje rozgrywek sprawiają nam nieziemską radość.

?

Nie jesteśmy projektem komercyjnym

Nie powstaliśmy po to, by zarabiać miliony monet za akcje z partnerami.

Poświęć sekundę i sprawdź, kto wchodzi w skład dobrych streamerów, zaobserwuj nasze kanały i weź czynny udział w tworzeniu przyjaznej społeczności, która szuka rozrywki na poziomie.

%

średniego wzrostu widowni kanału miesięcznie

lat doświadczenia w branży gier

przestreamowanych godzin

Co możemy razem zrobić?

Sprawdzimy Twoją produkcję

Jesteśmy doświadczonymi graczami z wieloletnim stażem. Są wśród nas dziennikarze gamingowi, konferansjerzy, mistrzowie gier czy ex-profesjonalni e-sportowcy. Każdy tytuł który zechcesz pokazać widowni na streamie zostanie ograny przez kompetentnego twórcę, który uwypukli jego zalety i przedstawi go w ciekawy sposób.

Zaprezentujemy Twój sprzęt

Streamerzy są najbardziej wymagającą grupą odbiorców jeśli chodzi o sprzęt komputerowy. Potrzebują nie tylko komputerów o wysokiej mocy, ale także dobrej jakości akcesoriów. Nic dziwnego zatem, że jak nikt inny potrafią trafnie przedstawić widzom zalety konkretnych rozwiązań i dodatkowo godzinami rozprawiać o ich właściwościach.

Stworzymy customowe działania dla Ciebie

Streaming to bogate medium za pomocą którego można przekazywać treść na wiele różnych sposobów. Jeśli posiadasz nietypową wizję lub niecodzienny produkt jesteśmy wstanie zadbać o to aby w odpowiedni sposób zainteresować nim widownię. Wspólnie możemy zaplanować wspaniałą akcję, która wywróci polski gaming do góry nogami.

Kto z nami współpracuje?

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie bądź dobre pomysły które moglibyśmy zrealizować to śmiało użyj formularza po prawej aby się z nami skontaktować.

Chcesz dołączyć do grupy?

Streamujesz od co najmniej roku? Mile widziana średnia 20 widzów na streamach przez ostatnie 2-3 miesiące, ale nie jest to ostatecznym wyznacznikiem – czasami mniejsze kanały nadrabiają charyzmą.

Wyślij swoje zgłoszenie, napisz co możesz wnieść do grupy i dlaczego to właśnie Ciebie potrzebujemy. Na wiadomości odpowiadamy do 7 dni w zależności od obłożenia skrzynki.

Pamiętaj o linku do swojego kanału i podesłaniu statystyk z ostatnich 30 dni w formie screenshota z panelu analizy Twitcha.

Skontaktuj się z nami

6 + 14 =