Rozpocznij współpracę z Dobrymi Streamami

Polski gaming to branża o nienasyconym potencjale. Widzowie na streamach to klienci wymagający ale wierni. Jeśli raz przekonają się o jakości marki z chęcią będą do niej wracać. To tworzy świetne pole do promocji w różnych interaktywnych formach. Dobre Streamy zrzeszają streamerów o nienagannej renomie, którzy w profesjonalny sposób są wstanie zaprezentować produkt swojemu gronu odbiorców.

%

średniego wzrostu widowni kanału miesięcznie

lat doświadczenia w branży gier

przestreamowanych godzin

Co możemy razem zrobić?

Sprawdzimy Twoją produkcję

Jesteśmy doświadczonymi graczami z wieloletnim stażem. Są wśród nas dziennikarze gamingowi, konferansjerzy, mistrzowie gier czy ex-profesjonalni e-sportowcy. Każdy tytuł który zechcesz pokazać widowni na streamie zostanie ograny przez kompetentnego twórcę, który uwypukli jego zalety i przedstawi go w ciekawy sposób.

Zaprezentujemy Twój sprzęt

Streamerzy są najbardziej wymagającą grupą odbiorców jeśli chodzi o sprzęt komputerowy. Potrzebują nie tylko komputerów o wysokiej mocy, ale także dobrej jakości akcesoriów. Nic dziwnego zatem, że jak nikt inny potrafią trafnie przedstawić widzom zalety konkretnych rozwiązań i dodatkowo godzinami rozprawiać o ich właściwościach.

Stworzymy customowe działania dla Ciebie

Streaming to bogate medium za pomocą którego można przekazywać treść na wiele różnych sposobów. Jeśli posiadasz nietypową wizję lub niecodzienny produkt jesteśmy wstanie zadbać o to aby w odpowiedni sposób zainteresować nim widownię. Wspólnie możemy zaplanować wspaniałą akcję, która wywróci polski gaming do góry nogami.

Kto z nami współpracuje?

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie bądź dobre pomysły które moglibyśmy zrealizować to śmiało użyj formularza po prawej aby się z nami skontaktować.

Chcesz dołączyć do grupy?

Streamujesz od co najmniej roku? Mile widziana średnia 20 widzów na streamach przez ostatnie 2-3 miesiące, ale nie jest to ostatecznym wyznacznikiem – czasami mniejsze kanały nadrabiają charyzmą.

Wyślij swoje zgłoszenie, napisz co możesz wnieść do grupy i dlaczego to właśnie Ciebie potrzebujemy. Na wiadomości odpowiadamy do 7 dni w zależności od obłożenia skrzynki

Skontaktuj się z nami

12 + 2 =