Dobre Streamy

Rozpocznij współpracę z DobrymiStreamami

Polski gaming to branża o nienasyconym potencjale. Widzowie na streamach to klienci wymagający ale wierni. Jeśli raz przekonają się o jakości marki z chęcią będą do niej wracać. To tworzy świetne pole do promocji w różnych interaktywnych formach. Dobre Streamy zrzeszają streamerów o nienagannej renomie, którzy w profesjonalny sposób są wstanie zaprezentować produkt swojemu gronu odbiorców.

Dobrestreamy to

+ 100 000

Przestreamowanych godzin

+ 10

Lat doświadczenia w branży gier

+ 25 000

Śledzących na Twitch

+ 1 000 000

Wyświetleń kanału

+ 400 000

Godzin oglądanych rocznie

+ 10%

Średniego wzrostu widowni kanału miesięcznie

Co możemy razem zrobić?

Sprawdzimy twoją produkcję

Sprawdzimy twoją produkcję

Jesteśmy doświadczonymi graczami z wieloletnim stażem. Są wśród nas dziennikarze gamingowi, konferansjerzy, mistrzowie gier czy ex-profesjonalni e-sportowcy. Każdy tytuł który zechcesz pokazać widowni na streamie zostanie ograny przez kompetentnego twórcę, który uwypukli jego zalety i przedstawi go w ciekawy sposób.

Zaprezentujemy twój sprzęt

Zaprezentujemy twój sprzęt

Streamerzy są najbardziej wymagającą grupą odbiorców jeśli chodzi o sprzęt komputerowy. Potrzebują nie tylko komputerów o wysokiej mocy, ale także dobrej jakości akcesoriów. Nic dziwnego zatem, że jak nikt inny potrafią trafnie przedstawić widzom zalety konkretnych rozwiązań i dodatkowo godzinami rozprawiać o ich właściwościach.

Stworzymy customowe działania dla Ciebie

Stworzymy customowe działania dla Ciebie

Streaming to bogate medium za pomocą którego można przekazywać treść na wiele różnych sposobów. Jeśli posiadasz nietypową wizję lub niecodzienny produkt jesteśmy wstanie zadbać o to aby w odpowiedni sposób zainteresować nim widownię. Wspólnie możemy zaplanować wspaniałą akcję, która wywróci polski gaming do góry nogami.

Kto z nami współpracował?

Rozpocznij z nami współpracę

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Zatem jeśli uważasz, że razem możemy stworzyć coś wspaniałego – nie wahaj się ani chwili dłużej! Wystarczy jedna wiadomość aby zacząć działać.

Chcesz dołączyć do grupy?

Streamujesz od co najmniej roku? Mile widziana średnia 20 widzów na streamach przez ostatnie 2-3 miesiące, ale nie jest to ostatecznym wyznacznikiem – czasami mniejsze kanały nadrabiają charyzmą. Wyślij swoje zgłoszenie, napisz co możesz wnieść do grupy i dlaczego to właśnie Ciebie potrzebujemy. Na wiadomości odpowiadamy do 7 dni w zależności od obłożenia skrzynki.

Z przykrością zawiadamiamy, że z powodu dużej ilości zgłoszeń, rekrutacja do grupy zostaje zawieszona do odwołania.

Rozpocznij z nami współpracę